0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

C 43 Halı Yıkama Makinası

08 Ocak 2019
185 kez görüntülendi

C 43 Halı Yıkama Makinası

 C 43 Halı Yıkama Makinası Fiyatları

Sistemi şanzımanlı olmasından dolayı son derece sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Bu özelliği sayesinde kullanıcı kullanım esnasında sıkıntı çekmemektedir. Profesyonel çalışma için son derece uygun olan c 43 halı yıkıma makinası muhteşem şekilde halı yıkamaktadır. Temizlik işlerini de bu makine ile yapmak mümkündür. Aynı zamanda yer yıkaması yapılması noktasında da oldukça yüksek performans vermektedir.

 C 43 Halı Yıkama Makinesinin Kullanımı

Çok fazla dönme kuvveti olması geleneksel kayış sistemi dahilinde gerçekleştirmektedir. Watt 1200 olmasından dolayı performansı oldukça yüksek değerdedir. Bu yüksek değerli motor denge sistemi ve kullanımının kolay olmasının sebebi orta kısma yerleştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Bağlantı sistemi çok pratik olduğu için kolay ve hızlı bir şekilde fırçalarını değiştirmek mümkündür.

 C 43 Halı Yıkama Makinesinin Özellikleri

Elektrik kullanımı açısından 220 volt ile çalışması mümkün olmasından dolayı her yerde rahatça kullanılabilmektedir. Çok fazla ve farklı fırça seçeneği ile tek bir makine ile çok fazla temizlik işini yapma rahatlığını sunmaktadır. İsteğe bağlı uygulamalarda yumuşak fırça ve sert fırça gibi bir set özelliği ile de son derece artı yönde etki etmektedir. Kullanım süresi de oldukça uzun olan c 43 halı yıkama makinası ile istenilen performansı yakalamak mümkündür. Uzun elektrik kablosu sayesinde mesafelere bağlı olarak temizlik rahat bir şekilde yapılmaktadır. 45 Db gürültü seviyesi ile son derece rahat bir kullanım sunmaktadır. 43 cm çapında ki halı yıkama makinesi birçok alanda kullanımı ile oldukça avantajlıdır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.