0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

El Değmeden Oto Yıkama Makinaları

09 Ocak 2019
216 kez görüntülendi

Teklif İsteyin

El Değmeden Çalışan Oto Yıkama Makinaları

Araçların daha kolay, zahmetsiz, güvenli ve ucuz bir şekilde köpüklü bir sistem ile otomatik çalışan ve fırçalar yardımıyla temizlenmesi için tasarlanmış otomatik yıkama makinalarıdır. Boya ve aksesuarlarına zarar vermeden, raylar üzerinde giden araca sağdan, soldan ve yukarıdan dönerek temas eden fırçalar ve de su-köpük konsantresinin karışımı ile araç temizlenmektedir.

El Değmeden Oto Yıkama Makinaları Avantajları

Aracın boyutuna göre robot kol ile mesafe ayarlama avantajı vardır. Açık ve kapalı alanlara kolaylıkla montaj edilmesi mümkündür. Kullanım alanları oldukça geniştir. Oto yıkama servisleri, akaryakıt istasyonları, araç showroomları, otoparklar, akaryakıt istasyonları, garajlar, araç kiralama merkezleri, araç bakım istasyonları gibi birçok yere kolaylıkla kurmak mümkündür. Herhangi bir insan gücüne ihtiyaç duyulmaz, pratiktir ve ayrıca su, elektrik ve deterjan tasarrufu yapar, hızlı ve kolay olması yönünden de oldukça tercih edilir.

Otomatik Dokunmadan Araç Yıkama Makinası Özellikleri

Araçlara dokunmadan otomatik olarak yıkayan makinaların kendi modeli kapsamında farklılık gösteren özellikleri bulunmaktadır. Bunlara bakacak olursak cila sistemi, araç altı yıkama sistemi, kurutma sistemi, otomatik branda kapı sistemi gibi dizayn edilmiş olan modelleri vardır. Kurutmalı modellerinde ise sistemi daha farklı çalışabilmektedir; jant yıkama, sıcak ön yıkama, sıcak köpük ve sıcak durulama gibi avantajları vardır. Ayrıca birde basınçlı oto yıkama makinaları bulunmaktadır. Basınçlı oto yıkama makinalarını ev tipi ve sanayi tipi şeklinde ikiye ayırabiliriz. Aynı şekilde araca el değmeden yıkamak için tasarlanmış ve bunun için basınç kullanılmıştır. Bu tip makinalara da oldukça rağbet vardır.^

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.