0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı Sıkma Kurutma Makinaları

09 Ocak 2019
57 kez görüntülendi

Halı Sıkma Kurutma Makinaları

Halı Sıkma Kurutma Makinaları Fiyatları

Halı sıkma makineleri halı yıkamadan sonra fabrikalar içerisinde kullanılan makinelerdir. Aynı zamanda durulama ve kurutma işlemi de yapabilen makinelerin en büyük avantajlarından biri halının kırılmasına olanak vermemesidir. Hali sıkma makinesi ile sıkılan halının tüyleri halı yeni alınmış gibi kabarmaktadır. Bu makine halının suyunu 1.5 dakika ile 3 dakika arasında %95 oranında sıkabilmektedir. Halı sıkma ve kurutma teknolojisi sayesinde halı kırılmaları, ip kopmaları veya katlanma sorunları ortadan kalkmaktadır.

 Halı Sıkma Makinesi Neden Kullanılmalıdır?

İlerleyen teknoloji günümüzde her sektörü etkilediği gibi temizlik sektörünü de olumlu etkilemiştir. Durum böyle olunca teknolojiyle birlikte rahat nefes alınmış ve zaman tasarrufu sağlanmıştır. Birçok ev kadını ev işi yaparken mutlaka halılarını da yıkamakta ya da fabrikalara halıları yıkamaları için göndermektedir. Fabrikalar da gelişen teknolojiyi kullanarak halıları yıkadıktan sonra halı sıkma ve kurutma işlemi için makine kullanmaktadır. Halı yıkama makineleri kullanıldığında zamandan tasarruf eden fabrikalar da müşterilerine daha hızlı hizmet sunabilmektedir.

 Halı Sıkma Makinesinin Faydaları Nelerdir?

Halı yıkandıktan sonra güneşte bırakıldığında lekeler oluşmaktadır. Bu makineyle birlikte kurutma işlemi hızlandırıldığından halılardaki lekeli görüntü ortadan kalkmaktadır. İşletmelerde bu makine kapasiteyi %95 arttırmakta ve kaliteli temizlik ile kurutma ve teslimat sürelerini hızlandırarak önemli ihtiyaçları karşılamaktadır. Bu makine hem kadınları hem de faaliyet gösteren fabrikaları oldukça rahatlatmış ve sunulan hizmet kalitesini arttırmıştır.
Teklif İsteyin
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.