0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı Sıkma Makinaları

10 Ocak 2019
56 kez görüntülendi
Halı Sıkma Makinaları Fiyatları

Halı Sıkma Makinaları

Halı Sıkma Makinaları Fiyatları

Zamanında iş teslimi yapılması noktasında halıların kurutulması ve suyunun sıkılması açısından kullanılan makinelerin seçimi son derece önemlidir. Yüksek kalitede ki halı sıkma makinaları paslanmaz krom ve krom çelik gövdeden üretilmiştir. Ek durulama özelliğine sahip olmasından dolayı halıların temizliği ile ilgili sıkıntılı olan kısım saçakları olmaktadır. Bu özellik ile saçaklar temiz bir şekilde çıkmaktadır.

 Halı Sıkma Makinelerin Özellikleri

Kullanım kolaylığı ve kısa sürede iş tesliminde büyük bir etki yaratacak olan halı sıkma makinesi ile çok daha etkili sonuç almada destek vermektedir. Ek durulama özelliğini bünyesinde bulundurmasından dolayı halı üzerinde deterjan kalması, kötü koku, nem ve kir kalıntısı gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kapak sistemi oldukça kolay olan bu makinelerin işlev yönü ve hızı açısından da birçok zahmeti en az seviyeye indirmektedir. %94 – %98 arasında ki bir oranda kuruluk sağlaması da her yönü ile oldukça avantajlıdır.

 Halı Sıkma Makinesinin Kullanımı

Oldukça basit bir kullanıma sahip olmasından dolayı ekstradan sıkıntı oluşabilecek bir durum söz konusu olmamaktadır. Kullanma talimatlarını yerine getiren herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılması uygundur. Basit kullanım özelliği sunması sayesinde zamanında iş teslimi yapılması ve müşteri ilişkilerini artırma da oldukça önemli bir katkı vermektedir. Sessiz ve sarsıntısız çalışma özelliğine sahip olmasından dolayı iş yerinde yüksek ses çıkma durumu oluşmamaktadır. Güzel bir çalışma ortamı sunması da çok önemlidir.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.