0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı Yıkama Makinaları Otomatik

10 Ocak 2019
68 kez görüntülendi
Halı Yıkama Makinaları Fiyatları

Halı Yıkama Makinaları Otomatik

Halı Yıkama Makinaları Fiyatları

Sanayi ve teknolojinin ilerlemesi her alanı olumlu yönde etkilemektedir. Son 50 yıl içerisinde halı yıkama alanında da birçok gelişme yaşanmış ve ilerleme kat edilmiştir.

Makinelerin Tercih Edilme Nedenleri

Halı yıkamak önceleri zor ve uzun zaman alırken bugün birçok makinenin hayatımıza girmesiyle yıkama işlemleri kolaylaşmaktadır. Halı yıkama işlemleri önceleri uzun zaman alırken bugün makineler sayesinde hem kısa sürede yıkanmakta hem de halılar derinlemesine temizlenmektedir. Halı yıkama makineleri ilk olarak ofisler ve duvardan duvara uzanan halılar için kullanılmaya başlanmıştır. İş yerlerinde hizmetli çalışanlar, halı tıkama makineleri kullanarak temizliği akşamları yapmakta ve ertesi gün de patronları temiz halılarla karşılamaktaydı. Halıların çeşitleri ve türleri arttıkça da makineler bunlara bağlı olarak geliştirilmiştir.

Halıların Yıkanması

Halı yıkama makinelerinde standart su ve şampuan karışımlarını ısıtmak için iç ısıtıcılar mevcuttur. Makinelerin döner başlarında bulunan yumuşak fırçalar halıda gezerken küçük püskürtücüler şampuanı halıya sızdırmaktadır. Halı yıkama makinesi de kir ve fazla suları içine çekmektedir. Atık su ve şampuan haznede birikerek sonradan boşaltılabilir haznede dolmaktadır. Bugün halı yıkama makineleri halıları az nemli bırakmakta ve neredeyse 1 saat içerisinde kurumasını sağlamaktadır. Ayrıca bazı modellerde temizleme esnasında sıcak hava kullanılarak halıyı kurutan sistem de bulunmaktadır. Halı yıkama makineleri tasarruf açısından en çok tercih edilen temizlik aletlerindendir. İnternet sitelerinden halı yıkama makinelerine ulaşabilmek mümkündür.
Teklif İsteyin
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.