0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Halı Yıkama Makinası Otomatik

11 Ocak 2019
140 kez görüntülendi

Hali Yıkama Makinası Otomatik

Halı Yıkama Makinası Otomatik Fiyatları

Sanayi ve ev alanında hem kurumsal hem de kişisel temizlikler için ideal standartlara sahip olan halı yıkama makineleri tam otomatik çalışma prensibi ile birlikte az zaman ve enerji harcanarak halıların ve araba koltuklarının yıkanmasını sağlamaktadır. Birçok farklı ve yenilenen teknik özellikleri ile birlikte bu ürünler müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamaktadır. İnternetten de satın alınabilen tam otomatik halı yıkama makineleri kullanım kılavuzu ile birlikte sahiplerine ulaştırılmaktadır. Kullanımları son derece basit ve pratiktir.

 Otomatik Halı Yıkama Makinesi Teknik Özellikleri ve Avantajları

Tam otomatik halı yıkama makineleri yüksek emiş gücüne sahiptir. Evlerde ve iş yerlerinde bulunan her türde halının pratik ölçülerde temizliğinin yapılmasını sağlamaktadır. İnatçı lekelerin sökülmesinde dahi etkili olmaktadır. Kirli suyun boşaltılması için ayrı bir hazneye sahiptir ve bu hazne manuel olarak takıp çıkarılabilir. Başlık kısmı fırçalı olduğu için derinlemesine temizlik sağlar ve temizlikten beklenen tüm talepleri yerine getirir.

Birçok irili ufaklı fırça çeşidini bu ürünlerde tatbik etmek mümkündür. Az elektrik yakması da ekstra bir avantaj olarak görülmektedir. Birden fazla temizlik modu bulunmaktadır ve gösterge panelinden tuşlanarak seçilmektedir. Toplamda üç ya da dört devirde düşükten yükseğe doğru geçiş sağlayan modlarını seçmek de en az makinenin kullanımı kadar pratiktir. Az yer kaplar. Tekerlekli bir yapıya sahip olduğu için odalardan odalara geçişte rahatlık sağlamaktadır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.