0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Jetonlu Yıkama Makinası Fiyatları

12 Ocak 2019
110 kez görüntülendi
Paralı Jetonlu Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Jetonlu Yıkama Makinası Fiyatları

Paralı Jetonlu Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Jeton atılarak çalıştırılan araba, kamyon, otobüs vb. sadece küçük otomobiller için değil başta tır olmak üzere birçok farklı büyük tır için de geçerli standartlara sahiptir. İçerisindeki özel köpükleme mekanizması sayesinde talep edilen derinlemesine temizlik fazlasıyla kısa bir sürede yerine getirilmektedir. Özel kurutma sistemi sayesinde otomobiller nemli değil durulanmış olarak kısa süre içerisinde istenilen kuruluğa erişir. Kendi içerisinde birçok seçeneğe de ayrılan bu ürünlerde farklı bir çalışma stiline sahip olan körüklü makineler de tercih edilebilir. arabalarını hem yıkamak hem de cilalamak isteyen kullanıcılar için jetonla çalışan cila makineleri de bulunuyor.

Jetonlu Koltuk Yıkama ve Kurutma Makineleri

Jetonla pratik bir şekilde çalışan koltuk yıkama ve kurutma makineleri her tip koltuklar için uygundur. Koltukları dışarıdan içeriye doğru derinlemesine temizliğini sağlayan bu makineler birden fazla fonksiyona sahip olan tuşlarla çalışmaktadır. Yıkama işleminden sonra kurutma işlemleri de aynı makine üzerinden sağlanabilmektedir. Sadece birkaç saat içerisinde tüm oturma grupları ve koltuklar leke ve iz bırakmadan, büyük ölçüde kuruluğu sağlanarak yıkanabilmektedir.

 Jetonlu Köpük ve Sıvı Püskürtme Makineleri

Apartman, villa ve tüm kamusal alanların dakikalar içerisinde temizliğini sağlayan köpük ve sıvı püskürtme makineleri oldukça kapsamlı temizlik hizmetleri için uygundur. Özel haznelerinde hem köpük hem de sıvı bulunduran bu makineler farklı işlemleri üzerinde bulunan düğmeler ile yerine getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.