0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Jetwash Yıkama Makinaları

12 Ocak 2019
189 kez görüntülendi

Teklif İsteyin

Jetwash Oto Yıkama Makinaları

Jetwash makineleri tamamen iç ve dış paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek basınçlı yıkama makineleri, çeşitli araç ve makineleri yıkamak ve her türlü yıkanabilir yüzey veya zemini temizlemek için çok yüksek basınçta su kullanır.

 Jetwash Yıkama Makinesi Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jetwash basınçlı yıkama makinelerinin fiyatları 40 € dan 500 € ya kadar değişmektedir. Ancak, en iyi makinelerin en pahalı etiketlere sahip olduğunu varsaymayın. Sadece bisiklet ve dış mekan mobilyaları temizliği gibi temel ihtiyaçlarınız için basınçlı yıkama makinesine ihtiyacınız varsa, en yüksek performansı sağlayan makinede paranızı boşa harcayacaksınız. Yaklaşık 100 bara sahip hafif basınçlı bir makine muhtemelen ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Orta menzilli makineler yaklaşık 110 bar’lık bir basınca sahiptir ve bunlar eskrim arabalar, oluk açma ve dış cephe boyası gibi daha zorlu temizlik ihtiyaçları için daha iyidir. 120 bar ve üzeri yüksek basınç oranlarına sahip modeller, dümen, ahşap zemin kaplaması, taş işçiliği, gerçekten kirli 4×4 araç veya karavanlar için idealdir. Bu kurallar için istisnalar vardır, ancak genellikle daha fazla ödeme yaptığınız ürünler daha fazla aksesuar içerir; veranda fırçası, oto yıkama fırçası, mızrak gibi.

Basınçlı yıkayıcılar büyük ve ağırlardır bu nedenle taşıma ünitelerinde tıknaz tekerlekler üstünde gelir. Sahip olmadan önce depolayacağınız mekanı buna göre ayarlamanızda fayda olacaktır. Dikkat edilmesi gereken diğer husus ise, hortum uzunlukları önemli ölçüde farklılık taşır. Ama en önemlisi, neyi temizleyeceğiniz ve ne sıklıkta kullanacağınızdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.