0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk Yıkama Makinası Parçaları

13 Ocak 2019
172 kez görüntülendi
Fantom Koltuk Yıkama Makinası Parçaları

Koltuk Yıkama Makinası Parçaları

Fantom Koltuk Yıkama Makinası Parçaları

Koltuk yıkama makinasının önemli parçaları; pompa, halı fırçası, hortum başlığı, koruma plastiği, şarj cihazı, düz tip motor, cam kapak mandalı, hareketli döner tekerlek, kirli su camı, aparat başlığı, mandallı su tetiği, su motoru, tutma kolu, başlıklı hortum, yıkama tabancası, süpürge toz torbası, vakum motoru ve su tankıdır. Bu önemli parçaların her birinin farklı işlevi vardır. Birinin eksik olması halinde yerinin dolması gerekir. Parçalardan biri eskirse ve değiştirilmesi gerekirse mutlaka değiştirilmeli, yerine orijinal parça takılmalıdır. Eskiyen parçanın değiştirilmemesi gibi bir durumda koltuk yıkama makinası eski işlevinde çalışmadığı gibi istenilen verim de alınamamaktadır. Parçaların her biri birbirini etkiler ve uzun ömürlüdür.

 Koltuk Yıkama Makinası Parçalarının İşlevi

Koltuk yıkama makinasının içinde veya dışında bulunan parçalarının her birinin farklı işlevi vardır. Temizlik firmalarında kullanılan koltuk yıkama makinalarının parçalarının daha büyük olmasının nedeni koltuk yıkama makinasının daha büyük olmasıdır. Koltuk yıkama makinası büyüdükçe parçalar da büyümektedir. Özellikle makinanın içindeki parçalar, makinanın çalışmasını sağlamaktadır.

Koltuk yıkama makinasının önemli parçalarından biri olan toz torbası dolunca mutlaka boşaltılmalıdır. Boşaltılmadığı takdirde makina, yıkama işlemi esnasında verim gösterememektedir. Koltukların iyi yıkanmasına önem veren kişiler, koltuk yıkama makinalarını satın alırken en iyi parçalardan oluşan makinaları tercih etmelidir. Parçaların orijinal ve kaliteli olması koltukların yıkama işlemini etkilemektedir. Bu makinalar sadece koltukları değil, aynı zamanda halıları da yıkamaktadır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.