0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Köpük Oto Yıkama

13 Ocak 2019
133 kez görüntülendi
Oto Yıkama  Köpük Tankı Fiyatları

Köpük Oto Yıkama

Oto Yıkama  Köpük Tankı Fiyatları

Artan teknoloji ile birlikte üretilen arabaların sayıları ve çeşitleri de artmaktadır. Günümüz dünyasında hemen hemen her evde araba bulmak mümkün peki ya arabamızı ne kadar doğru yıkıyoruz? Öncelikle araba yıkarken belli başlı çeşitleri vardır. Bunlar köpüklü yıkama, cilalama, soğuk su ile ve sıcak su ile yıkama olarak değişiyor. Araba yıkarken belli bir sırası olmalı ilk önce kaba kirliliği atmak için sıcak durulama yapılır daha sonra köpük kullanılıp fırça ile kalan pislik arındırılır ardından soğuk su ile durulanır. İsteğe bağlı olarak araba temizlendikten sonra cila yapılabilir fakat ciladan sonra mutlaka su ile durulanması gerekir.

 Köpük ile yıkamanın avantajı nedir?

Sadece su kullanarak kaba pislik atılmış olur ve verimli bir temizlik sağlamaz. Bunun için kullanmamız gereken ve sağlıklı sonuç almamızı sağlayacak olan şey köpüktür. Köpük ile ince bir temizlik daha iyi sonuçlar verebilir. Bu köpüğü kullanırken sadece sıkıp su tutmakta doğru bir tercih değildir. Arabaya köpük tutulduğu zaman fırça ile arabanın her tarafı silinir ardından durulamaya hazır olur.

 Nasıl fırça kullanılmalı?

Kullandığınız fırça arabanıza zarar verebilir ve çizebilir bu yüzden sert fırçalardan uzak durmak en sağlıklısı. Doğru olan uç tarafı yumuşak ve sık bir fırçadır. Hem kiri çıkartırken aynı zamanda araç yüzeyine daha uygun olduğu için tercih edilmesi gereken bir türdür.
Teklif İsteyin
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.