0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal
Kurumsal

Kırılmaz Makina kurumsal olma ve bu kurumsallığın sürdürülebilir nitelikte olması önemlidir, görüşünü kendine benimsemiştir. Bu nedenle; hedef ve hedeflere ulaşmada da ilkeler oluşturularak. Yenilikçi olmak, şartlara uyum ve yeni vizyonlara açık olarak hareket etmek; “En kaliteli olanı” ulaşabilir kılma ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olma misyonuyla sürdürüyoruz. Sektörümüzde ülkemizin en güçlü  endüstriyel temizlik ekipmanları üreticisi olmayı, yüksek kalitede temizlik ekipmanları ve yedek parçaları üretmeye odaklanarak sürdürülebilir bir gelişme elde etmek istiyoruz.

Misyon

Başarılı satış faaliyetleri ve yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve giderek artan marka bilinirliğimiz ile Türkiye pazarından aldığımız payı, çok çalışarak istikrarlı bir şekilde artırmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Kırılmaz Makina araştırma geliştirmeden inovasyona, eş güdümlü çalışmadan yaratıcı çözümler oluşturma aşamasına kadar, müşteri memnuniyetini; kurumsal değerlere bağlı kalarak en üst seviyede tutmak ve sektörde öncü rol oynamak hedefleri arasındadır.

 

× Whatsapp İle Bize Yazın.