porno izle

0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Oto Yıkama Makinası Tamir Servisleri

15 Ocak 2019
79 kez görüntülendi
Oto Yıkama Makinası Tamiri

Oto Yıkama Makinası Tamir Servisleri

Oto Yıkama Makinası Tamiri

Oto yıkama makineleri oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Makinenizin bozulmaması için üzerindeki yağı ilave yapmaksızın değiştirmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni yağın kullanıma bağlı olarak özelliğinin değişmiş olmasıdır. Makinenizin bozulmaması ve uzun bir süre kullanımı için bu durum büyük bir önem taşımaktadır. Oto yıkama sektöründe genellikle basınçlı yıkama makineleri tercih edilmektedir. Bu makinelerde sıcak ve soğuk su kapasite özelliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılmaktadır.

Bazı ürünlerde tetikli ve tetiksiz olma özelliklerine göre de sınıflandırılabilmektedir. Genellikle bu makinelerde 1,5 lt yağ haznesi bulunmaktadır. Ürün mekanizması içerisinde yer almakta olan seramik pistonlar çok hassas bir yapıya sahiptirler. Oto yıkama makineleri krank’tan sağlanan basınç ve debi özelliği sayesinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yüksek basınçlı makinelerin temel özellikleri arasında yer almakta olan pompa tasarımı da bu anlamda oldukça önemli bir konuma sahiptir.

 Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Eğer siz de bir oto yıkama makinesine sahipseniz veya iyi bir oto yıkama makinesi edinmek istiyorsanız; yukarıda anlatılan hususlara dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Özellikle bu makinelerin içerisinde yer almakta olan seramik pistonlar çok hassas bir yapıya sahiptirler ve özel bakım gerektirirler. 1,5 lt yağ haznesine sahip olan bu makinelerin yağları da ilave olmaksızın değiştirilmelidir. Bu makinelerin en önemli özellikleri arasında yer almakta olan pompa sistemleri de özel bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bunun için en yakın bir servise başvurmanız sizin yararınıza olacaktır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.