0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sanayi Tipi Süpürge Hortumu

16 Ocak 2019
385 kez görüntülendi

Teklif İsteyin

Sanayi Tipi Elektrik Süpürge Hortumu

Genellikle halı ile kaplı geniş mekanlarda ve daima temiz olması gereken yerlerde tercih edilen sanayi tipi elektrikli süpürgeler bazı zamanlar da sürekli çalışmalıdır. Bu nedenle süpürgenin hortumu oldukça önemlidir. Dayanıklı, esnek ve aşınması zor olmak zorundadır.

Sanayi tipi süpürge hortumu üretiminde iki farklı teknik kullanılmaktadır. Bunlar; Sarma ve ekstrüzyon teknikleridir. İki teknik ile de üretilen sanayi tipi elektrik süpürge hortumları isteğe göre istenilen ebatlarda boş olarak ve ya enjeksiyon parçaları ile donanımlandırılarak satılabilmektedir.

Sanayi Tipi Süpürge Hortumu Kullanımı

Kullanımı basit, yüksek seviyede elastik bir yapıya sahip, uzun ömürlü ve bükülme özelliğine de sahiptir. Bunun dışında sürtünme ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Ektruzyon hortumlarda ise istenilen boyutlarda rulo olarak satın alma avantajı da vardır.

Sanayi Tipi Süpürge Hortumu Özellikleri

Genellikle standart olarak 2,5 metre ebatlarında hortum tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra daha küçük boyutlarda ve ya 30- 40 metre ve hatta daha uzun, istenilen uzunlukta üretimi de söz konusudur. İstenilen boyutlarda ve istenilen çapta üretimi yapılabilmektedir. Genel olarak 240 cm uzunluğundaki bir süpürge hortumu için 38 mm genişliğinde çap yeterli gelecektir. Her süpürge tipine göre hortum üretilmektedir. Dayanıklı, esnek, bükülmeye müsait, uzun ömürlü yapıda tasarlanmaktadır. Ayrıca sanayi tipi süpürgelerin emiş gücü yüksek olduğu için hortum ucunda kilitli bir sistem yapılabilmektedir. Bu kilitli sistem sayesinde olası kazaları da önlemek mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.