0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıvı Püskürtme Makinaları

17 Ocak 2019
50 kez görüntülendi

 

Sıvı Püskürtme Makinası

Sıvı Püskürtme Makinaları

 Sıvı Püskürtme Makinası

Araçların dış tarafını çizmeden veya hasar vermeden fırça veya diğer şeylerle temizlemek mümkün değildir. Fakat son günlerde piyasaya sürülen sıvı püskürtme makinaları çeşitli yerlerde çok fazla tercih edilerek satın alınmaktadır. Pek çok yönden daha avantajlı bir şekilde sizlere fırsat sunan sıvı püskürtme makinalarını internet sitelerin çok uygun bir fiyata bulabilirsiniz. Eğer sıvı püskürtme makina modellerini ve özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki yazıları okumalısınız.

Kırılmaz Makina Sıvı Püskürtme Makinaları

  1. 300 Lt Sıvı Püskürtme Makinası

Çok avantajlı ve tasarruflu bir sıvı makinası olan bu model ile araçlarınızın dışını çizmeden kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çok kaliteli bir yapısı olan bu sıvı püskürtme makina modeli 300 Litre civarında bir depoya sahiptir. Sekiz metre boyunda uzatma hortumu ile sıkıntı çekmeden aracınızı temizleyebileceksiniz.

  1. 500 Lt Sıvı Püskürtme Makinası

Devasa bir büyüklükte olan 500 Litre miktarında deposu olan bu sıvı püskürtme makinası ile aracınızı birkaç kere temizleyebileceksiniz. İki adet kaliteli tasarlanan tekerleği ile istediğiniz yere bu makina modelini götürebilirsiniz. Kopmayan sekiz metrelik hortumu ve bir adet tahliye tapası bulunan bu modeli kesinlikle satın almalısınız.

  1. 100 Lt Sıvı Püskürtme Makinası

Çok uygun fiyatı ile satın alabileceğiniz 100 Litrelik sıvı püskürtme modeli kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilerek kullanılmaktadır. İnternet sitelerinden hızlı bir şekilde bulup sipariş verebilirsiniz. Diğer sıvı püskürtme makina modellerinde olduğu gibi bu model içinde sekiz metre uzatma hortumu bulunmaktadır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.