0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Jeti Makinası

18 Ocak 2019
53 kez görüntülendi

 

Su Jeti Kesim Makinası 

Su Jeti Makinası

Su Jeti Kesim Makinası

Su Jeti Makinası hem arıtma hem de yumuşatma sistemi kullanılırken çeşme suyu kullanılarak yapılmaktadır. Yüksek derecede ki yüksek basın pompası ile alçak basınç olarak gelmektedir. Bu noktada hidrolik sistem yardımı ile birlikte sıkıştırmak yapılması sonucunda yüksek derece de basın elde edilmiş olmaktadır. Yüksek basınç borusu ile basınçlı su tezgahta kesme yönü olarak kullanılmaktadır. Yüksek derece de basın pompası bu işlevi yerine getirmektedir.

 Su Jeti Makinesinin Özellikleri

Tankta bulunan su aktarımı ile 2 bar hava basılarak seviye kum saatine gelmektedir. Dakikada ne kadar akış olması ve bunun kesimi ile ilgili basınca bağlı etkiler görünmektedir. Bu sayede suyun gücü kullanılmaktadır. Yüksek seviyeli basıncın etkisi ile birlikte işlevi artmaktadır. Bu uygulama ile ilgili yapılan işlemin doğru ve etkili olması basınç ile direkt olarak ilgili olmaktadır.

 Su Jeti Makinesi İşlevi

İşlev yönünden bakıldığı zaman direkt bir basınca bağlı olarak artması sağlanmaktadır. Artış yönüne bağlı yapılan bu durum soğuk etkiyi verdiği gibi sağlıklı bir iş ortamı da sunmaktadır. Değişik basınç değerlerine sahip olmasından dolayı suyun artı yönlü etkisi direkt olarak görünmektedir. Yapılan işlemde kullanıcı güvenliği ve kullanma talimatına uygun hareket ile çok daha güvenli iş ortamı da kurulmuş olmaktadır. Sektör açısından bakıldığı zaman daha doğru bir etkiyi çok fazla görmek mümkündür. Kullanılan malzeme açısından bakıldığı zaman birinci sınıf malzemeden kullanılması daha uzun ömürlü olmasında etkili olmaktadır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.