0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Jeti Pompası

19 Ocak 2019
108 kez görüntülendi
Su Jeti Pompası Fiyatları

Su Jeti Pompası

Su Jeti Pompası Fiyatları

Sığ ve derin kuyulardan pompalama teknolojisi ile su çıkarmayı sağlayan makinelere su jeti pompası adı verilmektedir. Su jeti pompa makineleri ile yoğun oranda su tasarrufu sağlanmaktadır. Bu durum ise özellikle yoğun oranda yıkama gerektiren firmalar adına ve ülke ekonomisi adına katkı sağlamaktadır. Doğa dostu olan bu makineler üstün teknoloji pompalama gücü ile çalışmaya devam etmektedir. Sığ ya da derin kuyu fark etmeksizin pompalama ve depo etme özelliği söz konusu olan bir sisteme sahiptir. Bu makineler toprak üstüne monte edilmiştir. Emme borularının toprak altındaki suyu makine deposuna taşımasıyla gerçekleşmektedir. Toprak altında bulunan suyun seviyesi ölçüldükten sonra bu ölçüme göre makine monte etme işlemi gerçekleştirilir. Sığ pompa makineleri 7 metre derinliğe kadar ulaşırken derin su makineleri metreye kadar ulaşmaktadır.

Sığ Kuyu Makineleri

Çalışma hızı ve kapasitesi derin kuyu pompalarına göre oldukça azdır. Ancak sığ alanlarda yeterli pompalama özelliğine sahiptir. Bir vakum ve pipet ile sistem kurulmaktadır. Kısa bir pipet boru sığ yerlerde su elde etmeyi mümkün kılmaktadır. Sistemin kuyu suyunu hızlı bir akımla çekebilmesi için doğru kurulması gerekmektedir. En ufak bir hata istenen suyu çekmeyi engellemektedir. Bu sebeple monte etme aşamasında firmadan destek almak her zaman için daha sağlıklıdır.

Derin Kuyu Makineleri

Makinenin büyüklüğü ve ejektörün konumlandırılmasına göre sığ kuyu makinelerinden farklı özelliklere sahip olan bu makineler en derinlerdeki kuyu sularına dahi ulaşma imkanı sağlar. Bu sebeple özellikle sanayide sıklıkla kullanılmaktadır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
× Whatsapp İle Bize Yazın.