0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Su Jeti Satış

22 Ocak 2019

 

Su Jeti Satış

Su jeti, her türden malzemelerin yüksek basınçlı su ile bilgisayar tabanına sahip makineler kullanılarak kesilmesi işlemidir.

 Su Jetinin Çalıştırılması

Su jeti çalışma şekli olarak, içerisindeki su ve abrasiv karışımını kesilecek malzeme üzerine çok yüksek hızda püskürterek kesim yapılmasıdır. Kesilecek malzemeler sert ve yumuşak türde olabilir. Su jeti günümüzde kullanılan son teknolojik aletlerden biridir. Bu makine sayesinde, en sert maddelere bile zarar vermeden ve neredeyse sıfır hatayla kesme işlemi yapabilirsiniz. Oldukça hassas bir kesim mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizma sayesinde daha önce bahsettiğimiz gibi sıfır hatayla işlem yapılır. Ayrıca nano teknoloji kullanıldığından kesim sırasında kayma gibi bir sorun ortaya çıkmamaktadır. Mermer, granit, paslanmaz çelik ve tüm bu tür sert malzemeler için su jeti kullanılabilir. Ayrıca su jeti ile yapılan kesimleriniz ekonomik ve hızlıdır. Kesimden sonra kontrol edildiğinde kenarların oldukça keskin ve temiz olduğu görülür.

 Su Jeti Nerelerde Kullanılır

Su jeti genellikle sert yüzeye sahip olan malzemelerde kullanılır. Alüminyum, titanyum gibi malzemeler uzay ve hava sanayisinde kullanılır. Bu malzemeler için de su jeti kullanılması yerinde bir karar olur. İnşaat ve dekorasyon sanayisinde kullanılan malzemeler için uygulama yapılmadan önceki kesim ve şekil verme işlemleri için kullanılır. Taş, mozaik ve mermer inşaat ve dekorasyon sektöründe kullanılan malzemelerdendir. Keskin ve pürüzsüz kesimler yaptığı için de cam sanayisinde de su jeti kullanılır. Meyve, Sebze gibi gıda maddelerinin bulunduğu sektörde de kullanılır.
Teklif İsteyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Mesaj Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?