0 542 456 11 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yıkama Makinası Parçaları

22 Ocak 2019

Teklif İsteyin

Basınçlı Yıkama Makinası Yedek Parça Fiyatları

Pek çok alanda temizleme işlemleri konusunda firmalara katkı sağlayan yıkama makinesi üstün kalite hizmet garantisi ile sizlere sunuluyor. Garantili hizmet ile kısa sürede çözüm sağlayan makineler arıza durumunda yedek parçaya da ihtiyaç duymaktadır. Yedek parça temini konusunda üstün kalite orijinal parça temini yapan bir firma ile irtibata geçmek her zaman sağlıklı olan yoldur. Orijinal parçalar kısa sürede paslanma yapmayan, kullanışlı ve son teknoloji ürünlerdir. Makineyi çöpe atma tehlikesini ortadan kaldırmak adına orijinal parça temini zorunludur.

Ayrıca yıkama makinesi parçalarının bakımı ve kontrolü düzenli olarak yapılmadığı takdirde kısa sürede paslanma ve arıza yapabilmektedir. Bunun en önemli ve geçerli sebebi ise su ile çalışma niteliğinde olan yıkama makinesinin aparatlarının nemlenmesi ve elementlerin niteliğini kaybetmesidir. Öncelikle kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte tüm aparatları çıkarılarak temizlenmeli ve kurumaya bırakılmalıdır. Bu aşamadan sonra ise düzenli yağlama işlemi de yapılmalıdır. Makinenin kullanımı sırasından kaç dakikada bir ne kadar süre dinlendirilmesi gerektiği gerçeği de göz önünde bulundurulmalıdır.

 Yıkama Makinesi Parçaları

Yıkama makineleri üstün teknoloji ile üretilmiş, marka standartlarına uygun nitelik taşıyan makinelerdir. Bu noktada piyasada ucuz parça satışı yapan kişiler bulunmaktadır. Bu parçalar kısa süreçte uygun avantajlar sağlıyor gibi görünse de uzun süreçte makineye bile zarar vererek büyük kayba sebep olabilmektedir. Yedek parçalar, basınç pompaları, ayar valfleri, bağlantı parçaları, total stop switch takımı, ayak pedalı, ısıtma grubu ve elektrik motorları gibi aparatlardan oluşmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Mesaj Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?